, ,

Huawei Sfp Ge Lx Sm1310 Optical Transceiver

Huawei

Huawei Sfp Ge Lx Sm1310 Optical Transceiver

Optical Transceiver,eSFP,GE,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)
Orjinal Huawei Kutusunda Üründür. 1G SFP 10km LC konnektör

412,90 + KDV

Huawei Sfp Ge Lx Sm1310 Optical Transceiver

SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN 17:00’a KADAR KARGO YA VERİLİR

ÜRÜNLER KARGOYA VERİLMEDEN ÖNCE BÜTÜN PARÇALARI TEK TEK DENENEREK KARGOLANIR

TOPTAN FİYATINA PERAKENDE ALIN KARLI ÇIKIN

BİZDEN ALMIŞ OLDUĞUNUZ BÜTÜN ÜRÜNLERİ TEK KARGO İLE GÖNDERİYORUZ

DİĞER ÜRÜNLERİMİZE BAKMAYI UNUTMAYINIZ

KARGO İLE ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ SAAT 17,00 KADAR

CUMARTESİ SAAT 15,00 KADAR

PAZAR GÜNLERİ KARGOLAR KAPALIDIR

CUMARTESİ 15,00 SONRA VE PAZAR GÜNLERİ ALINAN SİPARİŞLER

PAZARTESİ KARGOLANIR.

Marka

Huawei

Huawei Sfp Ge Lx Sm1310 Optical Transceiver

Optical Transceiver,eSFP,GE,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)
Orjinal Huawei Kutusunda Üründür. 1G SFP 10km LC konnektör

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Huawei Sfp Ge Lx Sm1310 Optical Transceiver”

There are no reviews yet.